Zamknij
REKLAMA

Śmiertelnie potrącona piesza

14:14, 28.03.2019 | W.Z
REKLAMA
Skomentuj

Wczoraj rano na ul. Krynickiej w Ciężkowicach, na wysokości skrzyżowania z ul. Grunwaldzką doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Młody mieszkaniec powiatu tarnowskiego, jadący Daewoo w stronę Jastrzębi potrącił kobietę.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń 58-letnia piesza weszła na jezdnię pod nadjeżdżający samochód z prawej strony dla jego kierunku ruchu. Kobieta z rozległymi obrażeniami została przetransportowana do szpitala w Tarnowie. Niestety mimo starań lekarzy nie udało się jej uratować.

Policjanci ruchu drogowego tarnowskiej komendy miejskiej ustalili, że obydwoje uczestnicy tragicznego zdarzenia byli trzeźwi. Pojazd którym poruszał się młody człowiek został zabezpieczony przez do dalszych czynności procesowych. Pracująca na miejscu policyjna ekipa zabezpieczyła ślad i dowody, które m.in. z relacjami świadków wypadku, pomogą śledczym ustalić co było jego bezpośrednią przyczyną.

A my prosimy i apelujemy do użytkowników dróg o zachowanie daleko ostrożności, koncentrację i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Bezpiecznej drogi.

Tekst: KMP Tarnów

(W.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tarnowska.pl | Prawa zastrzeżone