Zamknij
REKLAMA

Próbował uciec przed radiowozem

08:57, 27.02.2019 | Z.F
REKLAMA
Skomentuj

Zeszłej nocy pracujący w terenie policjanci tarnowskiej drogówki zatrzymywali na ul. Tuchowskiej w Tarnowie kierowcę osobowego forda. Jednak jak się szybko okazało mężczyzna miał zupełnie inny plan i pomimo nadawanych przez policjantów sygnałów, ani myślał poddać się rutynowej kontroli. Zamiast tego przyśpieszył i zaczął uciekać w kierunku Tuchowa. Mundurowi ruszyli za nim.

Brak znajomości miasta pochodzącego z Lubelszczyzny kierowcy szybko osobie znać. Pomylił on drogę i po zatrzymaniu się w rejonie ulicy Ostrogskich był zmuszony zostawić pojazd i ratować się pieszo ucieczką.
Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali uciekiniera i poznali motywy jego zachowania.Okazało się, że 28-latek nie posiada prawa jazdy, które stracił w przeszłości za jazdę po alkoholu.

Mieszkaniec województwa lubelskiego został przewieziony do komisariatu przy ul. Narutowicza, gdzie śledczy wykonali czynności procesowe z jego udziałem.
Musi się liczyć z odpowiedzialnością karną za niewykonanie polecenia zatrzymania się i kontynuowania jazdy, za które prawo przewiduje karę od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. 

Skruszony mężczyzna zamierza dobrowolnie poddać się karze.

(Z.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tarnowska.pl | Prawa zastrzeżone