Zamknij
REKLAMA

Zostawił 5-latka w autobusie

14:35, 07.02.2019 | Z.F
REKLAMA
Skomentuj

Chwile grozy przeżyła we wtorek matka pięcioletniego chłopca. Dziecko, przebywające pod opieką starszego brata, zaginęło i zdenerwowana kobieta poprosiła o pomoc policjantów.

We wtorek kierowca miejskiego autobusu powiadomił tarnowską policję o 5-letnim chłopczyku, który znajduje się w pojeździe pozbawiony opieki. Chwilę później dyżurny odebrał kolejny telefon – tym razem od zdenerwowanej mieszkanki miasta, która prosiła o pomoc w odnalezieniu synka, gdyż jej nastoletni syn wrócił do domu bez młodszego braciszka. Policjant natychmiast powiązał oba zgłoszenia i wysłał patrol, aby potwierdzić przypuszczenia.

Na przystanku u zbiegu ulic Krakowskiej z Braci Żmudów w Tarnowie stał już autobus, w którym na mundurowych oczekiwał kierowca w towarzystwie rezolutnego 5-latka. Policjanci zaopiekowali się maluchem i ustalili, że tego dnia, zajmująca się kilkumiesięcznym dzieckiem mama chłopca, nie mogąc opuścić domu, poprosiła starszego syna o odebranie brata z przedszkola. Chłopcy wsiedli razem do autobusu, ale na przystanku w pobliżu domu wysiadł tylko starszy z nich. Kiedy 14-latek wrócił sam do domu i uświadomił sobie co się stało, nie mógł opanować zdenerwowania.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. 5-latek w towarzystwie opiekunów w mundurach czuł się doskonale, przekonywał, że bardzo lubi policjantów i chce być tacy jak oni. Do momentu przekazania go mamie, przez cały czas ochoczo z nimi konwersował. Policjanci zwrócili uwagę kobiecie, która zobowiązała się do osobistego odbierania młodszego synka z przedszkola.” 

(Z.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tarnowska.pl | Prawa zastrzeżone