Zamknij

Cudem uratowana 100-latka

12:32, 29.01.2019 | Z.F
REKLAMA
Skomentuj

30 stopni Celsjusza miała staruszka uratowana kilka dni temu przez policjantów komisariatu w Wojniczu. Strach pomyśleć co by się stało, gdyby pomoc nie przyszła na czas…

Wojniccy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że mieszkająca samotnie 100-letnia kobieta może potrzebować pomocy. Opiekująca się seniorką sąsiadka, od kilkunastu godzin nie miała z nią kontaktu, a na pukanie do drzwi nikt nie reagował. Mocno zaniepokojona poprosiła o pomoc policjantów. 
Ci zareagowali natychmiast pojawiając się w miejscu zamieszkania kobiety. Od razu też usłyszeli dobiegające zza drzwi cichutkie jęki. Ponieważ drzwi były zamknięte, nie tracąc czasu wyważyli je. Decyzja okazała się jak najbardziej trafna, bo tuż za nimi, na podłodze leżała starsza pani. Była przytomna, ale tak wychłodzona, że nie mogła wydobyć z siebie głosu. Policjanci udzielili jej pomocy i wezwali karetkę pogotowia, która przewiozła kobietę do tarnowskiego szpitala. W trakcie badania okazało się, że temperatura ciała starszej pani nie przekraczała 30 stopni Celsjusza.
Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

(Z.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tarnowska.pl | Prawa zastrzeżone