Zamknij
REKLAMA

80-latek błąkał się w nocy po mieście, pomogli policjanci

09:39, 10.11.2018 | Z.F
REKLAMA
Skomentuj

Starszy pan przyjechał do Tarnowa aby odwiedzić syna. Stracił jednak orientację i bezradnie błąkał się dobrych kilka godzin po mieście, nie mogąc znaleźć adresu bliskiego. Dopiero o 1.30 w nocy, powracający do domu młodzi ludzie zauważyli go w pobliżu przejścia podziemnego przy ul. Mickiewicza i powiadomili o sytuacji Policję. 


Na miejscu pojawił się patrol z Komisariatu Tarnów-Centrum, w składzie post. Elżbieta Maniak i st. sierż. Łukasz Sajdak. 
Ponieważ mężczyzna wymieniał nazwę jednej z ulic, policjanci zabrali go do miejsca udzielającego wsparcia osobom w trudnej sytuacji, znajdującego się właśnie przy tej ulicy. Jednak w rozmowie z personelem wykluczono, aby był on mieszkańcem placówki. Postanowili więc, że razem z seniorem porozglądają się po okolicy, z nadzieją, że skojarzy miejsce zamieszkania syna. I tak też się stało. Przejeżdżając obok jednej z kamienic, 80-latek rozpoznał kamienicę w której mieszkał jego syn. Całego zdrowego, choć mocno już zmęczonego niemiłym zdarzeniem pana przekazali rodzinie.

(Z.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tarnowska.pl | Prawa zastrzeżone