Zamknij
REKLAMA

80-latek błąkał się w nocy po mieście, pomogli policjanci

09:39, 10.11.2018 | Z.F
REKLAMA
Skomentuj

Starszy pan przyjechał do Tarnowa aby odwiedzić syna. Stracił jednak orientację i bezradnie błąkał się dobrych kilka godzin po mieście, nie mogąc znaleźć adresu bliskiego. Dopiero o 1.30 w nocy, powracający do domu młodzi ludzie zauważyli go w pobliżu przejścia podziemnego przy ul. Mickiewicza i powiadomili o sytuacji Policję. 


Na miejscu pojawił się patrol z Komisariatu Tarnów-Centrum, w składzie post. Elżbieta Maniak i st. sierż. Łukasz Sajdak. 
Ponieważ mężczyzna wymieniał nazwę jednej z ulic, policjanci zabrali go do miejsca udzielającego wsparcia osobom w trudnej sytuacji, znajdującego się właśnie przy tej ulicy. Jednak w rozmowie z personelem wykluczono, aby był on mieszkańcem placówki. Postanowili więc, że razem z seniorem porozglądają się po okolicy, z nadzieją, że skojarzy miejsce zamieszkania syna. I tak też się stało. Przejeżdżając obok jednej z kamienic, 80-latek rozpoznał kamienicę w której mieszkał jego syn. Całego zdrowego, choć mocno już zmęczonego niemiłym zdarzeniem pana przekazali rodzinie.

(Z.F)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tarnowska.pl | Prawa zastrzeżone