Zamknij

Tarnowscy policjanci odzyskują skradzioną gotówkę

14:01, 09.10.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj

Wchodził do mieszkań wykorzystując otwarte, niezaryglowane drzwi lub pozostawiony w zamku klucz. W ten sposób okradł dwie rodziny w powiecie tarnowskim i jedną województwie świętokrzyskim. Najbliższe 8 miesięcy spędzi za kratami.

Pod koniec września 2018 roku policjanci wydziału mienia KMP w Tarnowie wykonując czynności związane ze zgłoszonymi w powiecie tarnowskim kradzieżami mieszkaniowymi ustalili osobę mającą związek w tymi przestępstwami. Mężczyzna został zatrzymany, a podczas przeszukania osoby, policjanci odnaleźli pieniądze, które jak się okazało, pochodziły z kradzieży w Pacanowie. Podczas przesłuchania 34-latek, mieszkaniec Tarnowa, dodatkowo przyznał się do dwóch innych kradzieży na terenie powiatu tarnowskiego. Wyjaśnił, że za każdym razem wykorzystywał niezamknięte drzwi lub klucz pozostawiony w zamku. W ten sposób skradł pieniądze oraz złotą biżuterię wartości ponad 10 tys. złotych.

Tarnowianin przyznał się do popełnionych przestępstw i skorzystał z możliwości dobrowolnego poddania się karze. Ponieważ to nie pierwsze jego kradzieże prokurator zaproponował karę 8 miesięcy bezwzględnego pozbawienia wolności.

O wysokości tej kary, jak również czasie w który będzie miał ją odbyć, zdecyduje tarnowski sąd.

Źródło: KMP Tarnów

(.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tarnowska.pl | Prawa zastrzeżone