Zamknij
REKLAMA

Bocheńscy policjanci zapobiegli tragedii... mężczyzna chciał skończyć z mostu na A4

14:30, 17.09.2018 | Z.F
REKLAMA
Skomentuj

15 września funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bochni, pełniąc służbę przy zabezpieczeniu przejazdu kibiców udających się na mecz pomiędzy Ruchem Chorzów a Stalą Stalowa Wola w m. Stanisławice, uratowali niedoszłego samobójcę, który chciał skoczyć pod nadjeżdżające samochody z kładki, która znajdowała się nad autostradą A4.

Około godz. 15 podczas zabezpieczania MOP w Stanisławicach przy autostradzie A4 w kierunku Rzeszowa, funkcjonariusze zobaczyli, że za barierkami kładki od strony zewnętrznej, która biegnie bezpośrednio nad autostradą znajduje się mężczyzna. W związku z tym dwóch funkcjonariuszy pobiegło na kładkę, a trzech zbiegło bezpośrednio pod nią. Funkcjonariusze będący na kładce nawiązali kontakt słowny z mężczyzną, równocześnie cały czas powoli się do niego zbliżając. Kiedy byli dostatecznie blisko przechwycili go i wciągnęli z powrotem na kładkę. Jak oświadczył im mężczyzna, chciał popełnić samobójstwo skacząc pod nadjeżdżające samochody.

Policjanci o zdarzeniu poinformowali oficera dyżurnego, który wezwał na miejsce załogę pogotowia ratunkowego. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie dalej zajęli się nim lekarze.

KPP Bochnia

(Z.F)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

DudaDuda

0 0

To nie jest mop w Stanisławicach . Ten mop oraz drugi znajduja sie w miejscowości Kłaj gmina Kłaj powiat Wielicki. To jest tylko nazwa obiektu ! 15:08, 02.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© tarnowska.pl | Prawa zastrzeżone