Zamknij

Niebezpieczne drogi regionu tarnowskiego

14:08, 17.09.2018 | Z.F
REKLAMA
Skomentuj

W piątek (14.09.2018 roku) około godziny 18:30 w Szynwałdzie doszło go wypadku drogowego, w którym śmierć poniosła 19-letnia mieszkanka powiatu brzeskiego. Tragedia ta miała miejsce na łuku drogi w kierunku do Pilzna. Kierująca samochodem citroen z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn dachowała i uderzyła w przydrożne drzewo. Pomimo podjętej próby reanimacyjnej przez załogę pogotowia, kobieta zmarła. Okoliczności i przyczyny tego wypadku ustalą specjaliści z zakresu wypadków komunikacyjnych tarnowskiej komendy Policji.

W niedzielę o godzinie 1:45 tarnowska Policja odnotowała w tym roku już 89 wypadek w garnizonie tarnowskim. Tym razem na 489 kilometrze autostrady A4 w kierunku do Rzeszowa kierujący samochodem opel nie zapanował nad swoim pojazdem i doprowadził do uderzenia w bariery energochłonne oraz ekrany dźwiękochłonne wywracając samochód na bok. W wyniku uderzenia dwie osoby zostały ranne i przewiezione do tarnowskiego szpitala. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Ponieważ uczestnicy tego zdarzenia odmówili poddania się badaniu na zawartość alkoholu, została im pobrana krew. Przyczynę tego wypadku wyjaśnią policjanci tarnowskiej komendy.

W ostatnim tygodniu policjanci ruchu drogowego odnotowali 54 kolizje drogowe, zatrzymano w sumie 21 nietrzeźwych kierowców, odebrano 12 blankietów prawa jazdy.

[ źródło: KMP Tarnów ]

(Z.F)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tarnowska.pl | Prawa zastrzeżone