Zamknij

Remont kostki na Krakowskiej na ostatniej prostej

12:38, 14.05.2018 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Remont kostki na Krakowskiej na ostatniej prostej. Jednak to wcale nie będzie oznaczać końca utrudnień w centrum miasta. Choć pracownicy wymienili już nawierzchnię na całym odcinku, to prace wciąż będą sporym utrudnieniem dla kierowców. Jak wcześniej już informowaliśmy, remont kostki na wysokości Kaczkowskiego do Krasińskiego rozpoczął się z początkiem kwietnia. Ten fragment zostanie otwarty dla ruchu prawdopodobnie już w połowie przyszłego tygodnia. Wtedy też planowane jest rozpoczęcie prac na odcinku na wjeździe na parking wewnętrzny Urzędu Gminy.


Utrudnienia na dolnym fragmencie ulicy Krakowskiej jeszcze nie znikną, bo na każdym fragmencie trzeba czekać 28 dni na związanie się nawierzchni z betonem. Dopiero kiedy cały proces wiązania się zakończy, wtedy będzie można rozpocząć prace na ostatnim fragmencie, to znaczy od Malczewskiego w dół. Jest to obecnie jedyny przejezdny fragment.


Jednocześnie drogowcy będą zajmować się wymianą kostki na skrzyżowaniu Nowego Świata i wlocie z Krakowskiej na Batorego. Choć praca potrwa zaledwie kilka dni, tam również trzeba będzie poczekać 28 dni. Ruch w tym czasie będzie odbywał się od Rynku, przez Katedralną i wyłącznie Targową.  Drogowcy dopuszczą w tym czasie ruch do górnego odcinka ulicy Batorego od strony Staszica. Dopiero na sam koniec ma zostać wymieniona kostka na wlocie w ulicę Staszica oraz ostatni odcinek na dole ulicy Krakowskiej.


Wszystkie prace powinny zakończyć się w czerwcu.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%