Zamknij

Nie ma to jak troskliwy dzielnicowy

09:28, 09.07.2021 | Z.F
Skomentuj KMP TARNÓW
REKLAMA

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców ogrzewających swoje mieszkania piecami kaflowymi, dzielnicowy sierż. Norbert Gostek postarał się, aby prywatna firma „WIDAR ENERGY” Arkadiusza Płaneta z Woli Rzędzińskiej nieodpłatnie przekazała czujniki czadu mieszkańcom lokali użytkowych w Tarnowie przy ul. Tuchowskiej.

Czad to niewidzialny i niebezpieczny gaz, który powoli odbiera dech. Szybka reakcja w przypadku niepełnego spalania pozwoli na uratowanie zdrowia, a nawet życia. Wiedzą to wszyscy, jednak nie wszystkich stać na zakup urządzenia, które będzie alarmowało w przypadku niebezpiecznego jego stężenia.

Sierż. Norbert Gostek - dzielnicowy z dzielnicy oznaczonej nr 118 tj. ul. Tuchowskiej w Tarnowie, w ramach zaplanowanych przez siebie działań priorytetowych, pomógł mieszkańcom tego rejonu miasta w zabezpieczeniu swoich mieszkań w czujniki czadu. Z jego inicjatywy rozpoczęły się rozmowy z inwestorami, wśród których znalazł się Arkadiusz Płaneta właściciel firmy „WIDAR ENERGY” z Woli Rzędzińskiej. To jego firma zakupiła 11 urządzeń do wykrywania czadu i nieodpłatnie przekazała je mieszkańcom ulicy Tuchowskiej.

Dzielnicowy Norbert Gostek oraz Arkadiusz Płaneta w zeszłym tygodniu przekazali zakupione urządzenia mieszkańcom tej dzielnicy.

Inicjatywa godna naśladowania.

Norbertowi gratulujemy kreatywności, a panu Arkadiuszowi wrażliwości i otwartości.

(Z.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%