Spawacz (O)

Miejsce pracy: Rozwojowa 28, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: sczepianie oraz spawanie konstrukcji stalowych wg rysunków technicznych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 12.11.2018
Wynagrodzenie brutto: do 3 500 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, wymagana umiejętność czytania rysunku technicznego oraz sczepiania i spawania elementów. Praca w Tarnowie od pon. do pt. na jedną zmianę w godz.: 7.00-15.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PAJOR TECHNOLOGY Sp. z o.o.
    Adres: Rozwojowa 32B28, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
    Osoba do kontaktu: Wawrzyniec Pajor
    Numer telefonu: 693 466 739
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: wcześniejszy kontakt tel.
    Wspieranie całego zespołu księgowego w aktualnych obowiązkach, segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju, wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego.
    StPr/18/5040
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    Sekretarka
    StPr/18/5052
    wynagrodzenie od do 2 800 PLN

    Kasjer - sprzedawca
    StPr/18/5051
    wynagrodzenie od do 1 050 PLN

    przygotowywanie półproduktów do posiłków, przygotowywanie warzyw i mięs do dalszej obróbki, dbałość o czystość na stanowisku pracy
    StPr/18/5026
    wynagrodzenie od do 2 100 PLN

    zarządzanie zespołem i produktem, rekrutacja, rozwój zespołu
    StPr/18/5032
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Monter instalacji i urządzeń sanitarnych
    StPr/18/5029

    Operator CNC
    StPr/18/5035
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    operator minikoparki
    StPr/18/5039
    wynagrodzenie od do 2 500 PLN

    Tworzenie stron, sklepów internetowych oraz wtyczek opartych na platformie Wordpress.
    StPr/18/5014
    wynagrodzenie od od 2 775 PLN

    osoba sprzątająca
    StPr/18/5038