Pracownik techniczny (30-)

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: prace budowlane związane z wykonywaniem instalacji teletechnicznych w budynkach, prace teletechniczne prowadzone na zewnątrz, kolportaż materiałów marketingowych, prace porządkowe przy wykonywanych in
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 10.10.2018
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Refundacja części kosztów poniesionych na wynagrodzenia, nagrody oraz składki na ubezpieczenia społeczne skierowanych bezrobotnych do 30 roku życia. Wymagania: wykształcenie średnie, prawo jazdy kat.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Pl. Gen. J.Bema 3, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
      Osoba do kontaktu: Pośrednicy Pracy Tarnów
      Numer telefonu: 14 68 82 357
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Skierowanie z PUP, CV, świadectwa pracy.
      przekazania dokumentów:
      Technik elektroradiologii
      StPr/18/4688
      wynagrodzenie od do 2 400 PLN

      Nauka języka angielskiego w przedszkolu
      StPr/18/4686
      wynagrodzenie od od 450 PLN

      Kompleksowe projektowanie instalacji fotowoltaicznych; analiza techniczna możliwości montażu systemu fotowoltaicznego na podstawie wymaganych dokumentów, materiałów oraz wizji lokalnych; tworzenie dok
      StPr/18/4695
      wynagrodzenie od do 3 000 PLN

      1. Zapoznanie się z przepisami BHP, ppoż, regulaminem, pracy obowiązkami na stanowisku pracy. 2. Zapoznanie się z zadaniami i strukturą organów administracji rządowej, zasadami prawnymi funkcjonowania
      StPr/18/4707
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu
      StPr/18/4698
      wynagrodzenie od do 2 500 PLN

      Utrzymanie czystości w magazynie i najbliższym otoczeniu.
      StPr/18/4697

      Szycie elementów odzieżowych.
      StPr/18/4666
      wynagrodzenie od do 2 100 PLN

      1. Wystawiane dokumentów sprzedaży. 2. Przyjmowanie zamówień. 3. Archiwizacja dokumentów sprzedaży.
      StPr/18/4681

      Elektryk
      StPr/18/4677
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      brukarz
      StPr/18/4676
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN